Historia

Firma Złoty Skorpion specjalizuje się w produkcji obrączek złotych oraz hurtowej sprzedaży biżuterii złotej od początku lat 90 XX wieku.

Na początku w Łodzi była mała pracownia złotnicza, która zajmowała się naprawą oraz tworzeniem biżuterii na indywidualne zamówienia.
Młody i ambitny Właściciel stale rozwijał firmę i poszerzał zakres jej działalności, dopasowując do zmieniającej sytuacji na rynku.

Już w pierwszych latach działalności, Złoty Skorpion był znaczącym producentem biżuterii, a na początku lat 2000 wyspecjalizowaliśmy się w produkcji obrączek. Wówczas firma przeniosła się z Łodzi do Zgierza, blisko skrzyżowania autostrad A2 i A1 łączących wszystkie kierunki Polski, dzięki czemu jesteśmy jeszcze bliżej swoich Partnerów Handlowych.

Produkcję obrączek zaczęliśmy od tradycyjnych metod wytwarzania opartych o taśmę, ręczne metody łączenia i prostą mechaniczną obróbkę. Nieustannie dążyliśmy do poprawy jakości i rozwoju wzornictwa. Inwestowaliśmy w bardziej zaawansowane urządzenia i maszyny. Zdobywana wiedza i doświadczenie oraz co raz szersze kontakty w całej Europie zaprowadziły nas do Pforzheim – niemieckiego miasta, kolebki przemysłu jubilerskiego.

Obecnie dysponujemy najnowocześniejszym na świecie parkiem maszynowym opartym o wysokiej klasy odlewarki do rur i obrabiarki sterowane numerycznie - CNC. Umiejętnie łączymy wieloletnie doświadczenie i tradycję z nowoczesna technologią, dlatego możemy sprostać najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom Partnerów Handlowych.

Nowoczesne metody organizacji pracy oraz informatyczne systemy wspomagające zarządzanie produkcją pozwalają nam dziś oferować Państwu najszerszy zakres wzornictwa z największą możliwością dopasowania do potrzeb Klientów w przewidywalnych terminach realizacji zamówień.

Zapraszamy do współpracy…


O nas
Kontakt
Historia

Produkcja i usługi
Technologia
Współpraca i wzornictwo
Konfigurator
Indywidualne projekty

Hurt Biżuterii
Informacje

Nie realizujemy zamówień klientów indywidualnych


Wszystkie prawa zastrzeżone