Hurt biżuterii

Złoty Skorpion to wiodący w Polsce hurtowy sprzedawca biżuterii importowanej z Włoch i Turcji. Jesteśmy dostawcą złotej biżuterii dla sklepów jubilerskich terenie całego kraju. Nasza oferta biżuterii złotej to bardzo szeroki asortyment złotych łańcuszków, bransolet, kolczyków, pierścionków, przywieszek i celebrytek. Nasi Partnerzy, korzystający z hurtowni biżuterii złotej i konfiguratora mogą znaleźć u nas najbardziej popularne wzory biżuterii złotej a także najnowsze wzornictwo, będące odbiciem aktualnych trendów.

Doświadczenia zbierane od początku lat 90 XX wieku oraz wypracowane w tym czasie kontakty i relacje handlowe pozwalają nam oferować Partnerom Handlowym najwyższej jakości biżuterię w pełnym asortymencie na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Naszą współpracę opieramy na przyjaznych relacjach i zaufaniu. Doświadczeni pracownicy oraz systemy wspomagające zamówienia pozwalają nam śledzić i dopasowywać się na bieżąco do zmieniających się trendów i potrzeb Klientów.

Ciągle rozwijamy narzędzia współpracy, aby naszą współpracę uczynić dla Państwa jeszcze łatwiejszą. W naszym konfiguratorze dostępny jest moduł zamówień biżuterii, który stale rozwijamy i poszerzamy zakres dostępnego wzornictwa i asortymentu. Nowoczesne metody organizacji pracy oraz współpraca z wiodącą firmą kurierską, pozwalają nam realizować i dostarczać naszym Partnerom biżuterię w bardzo krótkim czasie.

Zamówienia przez konfigurator to:

  • realizacja zamówień w bardzo krótkim czasie
  • wygodna forma zamawiania przez Internet dostępna 24h na dobę/7dni w tygodniu
  • brak minimalnej wielkości zamówienia, możliwość zamówienia nawet 1 sztuki
  • na bieżąco wprowadzane nowości
  • możliwość rozliczania się surowcem (złomem złota)


Zapraszamy do współpracy.


O nas
Kontakt
Historia

Produkcja i usługi
Technologia
Współpraca i wzornictwo
Konfigurator
Indywidualne projekty

Hurt Biżuterii
Informacje

Nie realizujemy zamówień klientów indywidualnych


Wszystkie prawa zastrzeżone