Informacje o konfiguratorze

Wiemy, że składanie zamówień telefonicznie może być czasochłonne i kłopotliwe, co więcej to Państwo wiedzą najlepiej, kiedy jest Wam wygodnie złożyć zamówienie. Nasz system obsługi zamówień jest więc dostępny dla Was 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

konfigurator.zlotyskorpion.com to najbardziej rozbudowany system zamówień obrączek w Polsce. Ponad 1000 wzorów w niezliczonej ilości modyfikacji.

  • Szerokości
  • Wysokości
  • Kolorów i próby złota
  • Opraw i rodzajów kamieni
  • Faktur zdobienia


Zdajemy sobie sprawę, że opanowanie rozległej wiedzy o modyfikacjach i opcjach przez sprzedawców w Waszych Salonach może być trudne, dlatego opracowaliśmy system, który poprowadzi Was przez nieograniczone wręcz możliwości ofertowe. Uważamy, że świat który nas otacza, jest wystarczająco skomplikowany, dlatego naszym celem było maksymalne uproszczenie współpracy. Jeżeli Wasz Klient oczekuje danego wzoru obrączek w określonej konfiguracji, wystarczy wprowadzić ją do naszego systemu, aby sprawdzić czy jest możliwa do wykonania.

Jeżeli zechcą Państwo zamieścić na swojej stronie internetowej nasze obrączki – nie muszą Państwo mozolnie wstawiać wzór po wzorze. Wystarczy skopiować kod naszego konfiguratora i wstawić go na własną stronę. Cała oferta obrączek firmy Złoty Skorpion będzie dostępna od razu. Co więcej, wszystkie zmiany w naszej ofercie takie jak nowe wzory, czy opcje ofertowe pojawią się na Waszej stronie automatycznie, bez konieczności ich żmudnego wprowadzania.

Sprawdzenie aktualnego stanu surowca, zamówienie kuriera, prześledzenie obrotów na koncie surowcowym czy sprawdzenie statusu zamówienia lub miejsca gdzie znajduje się przesyłka – nic prostszego. Nie muszą Państwo dzwonić do nas – wystarczy wybrać odpowiednią opcję w naszym konfiguratorze. Wszystkie informacje są dostępne 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zapewne często Wasi Klienci pytają Was: „Ile te obrączki będą kosztować?”. Nasz konfigurator jest również odpowiedzią na to pytanie. Wystarczy wprowadzić własne ceny detaliczne w cenniku, a system automatycznie wyliczy wartość obrączek według Waszych cen.

Nasz system zamówieniowy został opracowany dla Państwa w ścisłej współpracy z Partnerami Handlowymi. Konfigurator stale się rozwija i zmienia zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie uwagi, opinie oraz propozycje nowych funkcjonalności. Prosimy kierować je na adres obraczki@zlotyskorpion.com


O nas
Kontakt
Historia

Produkcja i usługi
Technologia
Współpraca i wzornictwo
Konfigurator
Indywidualne projekty

Hurt Biżuterii
Informacje

Nie realizujemy zamówień klientów indywidualnych


Wszystkie prawa zastrzeżone