Indywidualne projekty

1. Wzornictwo na życzenie

Oferujemy Państwu naszą otwartość na realizację indywidualnych projektów, również na wyłączność, nie tylko dla Partnerów sieciowych, ale dla każdego Klienta.

Z przyjemnością wysłuchamy Waszych potrzeb oraz przyjrzymy się Waszym pomysłom na nowe wzornictwo obrączek. Jesteśmy całkowicie otwarci na tworzenie nowych wzorów bazujących na zmianach w naszych wzorach, jak i na całkowicie nowe projekty.

Taki wzór zostanie opracowany specjalnie dla Państwa i wprowadzony pod Waszą unikalną nazwą do naszego konfiguratora, tak aby był dostępny wyłącznie dla Was.


2. Indywidualny wzór dla Waszego Klienta

Firma Złoty Skorpion oferuje swoim Partnerom Handlowym możliwość zaprojektowania wymarzonej pary obrączek ślubnych według pomysłów Klientów. Jeśli poszukujecie Państwo niespotykanych obrączek ślubnych, zapraszamy do przesyłania pomysłów (zdjęć znalezionych w Internecie, rysunków, szkiców) na nasz adres mailowy obraczki@zlotyskorpion.com Nasi konsultanci w możliwie najkrótszym terminie prześlą Państwu odpowiedź z informacją o możliwości wykonania, czasie realizacji zamówienia i naszych uwagach.

Przede wszystkim zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ponad 1000 wzorów obrączek ślubnych dostępnych w konfiguratorze. Możecie Państwo znaleźć wśród nich wiele rozwiązań na podstawie, których łatwiej będzie nam wspólnie, bazując na dostępnych możliwościach modyfikacji, zrealizować wymarzony projekt Waszego Klienta. W niemal każdym przypadku nasze wzory mogą być dowolnie modyfikowane, co daje Państwu praktycznie nieograniczone możliwości wprowadzania zmian. Ważną informacją jest również to, że zmodyfikowane w ten sposób obrączki ślubne nie będą droższe w wykonaniu niż standardowe projekty. Zapraszamy do skorzystania z możliwości naszego konfiguratora.


O nas
Kontakt
Historia

Produkcja i usługi
Technologia
Współpraca i wzornictwo
Konfigurator
Indywidualne projekty

Hurt Biżuterii
Informacje

Nie realizujemy zamówień klientów indywidualnych


Wszystkie prawa zastrzeżone