Technologia

Obrączki Złoty Skorpion produkowane w naszej firmie w pełnym cyklu produkcyjnym od początku do końca. Zaczynamy od złota bez w próbie 999,9, co pozwala nam zapewnić całkowitą powtarzalność koloru oraz niezmienną najwyższą jakość. Używamy bezpiecznych, hipoalergicznych komponentów stopowych od renomowanych europejskich dostawców. Odlewamy rurę złotą w oparciu o technologię odlewniczą wiodących niemieckich producentów.

Za precyzję wykonania oraz osadzenia kamieni odpowiadają najnowocześniejsze maszyny CNC produkowane przez Benzinger GmbH. Niemal nieograniczone możliwości wykonania napisów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obrączek oferujemy naszym Partnerom Handlowym dzięki wysoce wyspecjalizowanym grawerkom laserowym Siro Lasertec GmbH.

O nieskazitelny blask obrączek dbają wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, gwarantujący najwyższą jakość wykończenia.

Dbamy o autentyczność obrączek i wysoką jakość oprawianych kamieni. Do każdego zamówienia otrzymają Państwo certyfikat, potwierdzający najwyższą jakość wykonania gwarantowaną przez markę Złoty Skorpion.


O nas
Kontakt
Historia

Produkcja i usługi
Technologia
Współpraca i wzornictwo
Konfigurator
Indywidualne projekty

Hurt Biżuterii
Informacje

Nie realizujemy zamówień klientów indywidualnych


Wszystkie prawa zastrzeżone