Wzornictwo i współpraca

Naszym Partnerom proponujemy współpracę opartą o wzorniki wykonane z metalu nieszlachetnego, wykonane w technologii identycznej jak obrączki złote. W Wasze ręce na początku współpracy trafi zestaw najbardziej popularnych wzorów w paletach ekspozycyjnych zapewniających komfort obsługi Klienta.

Nasze wzornictwo jest efektem pasji tworzenia i miłości do piękna obrączek ślubnych. Oferujemy Wam pełną elastyczność w realizacji projektów Waszych Klientów. Mogą Państwo dowolnie konfigurować szerokość, wysokość, kolory złota, fakturę wykończenia, rodzaj i ilość oprawianych kamieni oraz próbę złota.

Konfigurator.zlotyskorpion.com prezentuje w przystępnej formie wszystkie te możliwości konfigurator.zlotyskorpion.com

Oferujemy Państwu naszą otwartość na realizację indywidualnych projektów, również na wyłączność, nie tylko dla Partnerów sieciowych, ale dla każdego Klienta.

Z przyjemnością wysłuchamy Waszych potrzeb oraz przyjrzymy się Waszym pomysłom na nowe wzornictwo obrączek. Jesteśmy całkowicie otwarci na tworzenie nowych wzorów bazujących na zmianach w naszych wzorach, jak i na całkowicie nowe projekty.

Nasi konsultanci z wieloletnim doświadczeniem są do Państwa dyspozycji. Ciągle się rozwijamy, dlatego, jeżeli jakieś rozwiązanie dziś okaże się trudne lub niemożliwe do zrealizowania – prosimy o kontakt w późniejszym terminie. Dołożymy wszelkich starań, aby pozytywnie odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania. Chcemy służyć pomocą w każdym aspekcie produkcji i sprzedaży obrączek.


O nas
Kontakt
Historia

Produkcja i usługi
Technologia
Współpraca i wzornictwo
Konfigurator
Indywidualne projekty

Hurt Biżuterii
Informacje

Nie realizujemy zamówień klientów indywidualnych


Wszystkie prawa zastrzeżone